Wellness studio Flošna

Právě se nacházíte: Úvod Wellness studio Flošna Masáže zpět

Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ

Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů celého těla. Je oceňována nejen při bolestech svalů, ale efektivně působí i na zlepšení činnosti vnitřních orgánů a stimulaci nervového a lymfatického sytému.

Tato masáž je vhodná pro každého, koho trápí bolesti svalů šíje, zad, paží a dolních končetin po fyzické námaze, či dlouhodobým přetěžováním.

Masáž není vhodná pro klienty s infekčním a zánětlivým onemocněním, horečkou, nachlazením, onkologickými onemocněními, cukrovkou, otoky, křečovými žílami a bezprostředně po tělesné námaze, či jídle.

Masáž nabízíme v délce 30 min., 60 min., kdy se masírují jen konkrétní partie a v délce 90 min., kdy se promasíruje celé tělo.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – MAGIC HOT STONES

Jde o specifický typ masáže horkými kameny ve spojení s havajskými ručními technikami, díky čemuž dochází k vysokému terapeutickému a relaxačnímu účinku. K umocnění pocitu klidu a pohody přispívá exotický aromatický olej s uklidňující hudbou. Tato masáž je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit celé tělo a mysl od únavy, napětí a stresu. Výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Masáž není vhodná pro klienty s hypersenzitivitou na teplo, vysokým krevním tlakem, křečovými žílami, kožní infekcí, záněty, slunečními popáleninami a pro těhotné (možná masáž nohou, rukou a šíje-nižší teplota kamenů).

Masáž nabízíme v délce 30 min. a 60 min.

RELAXAČNÍ AROMATICKÁ MASÁŽ

Jde o masáž celého těla plynulými dlouhými tahy za pomoci aromatických přírodních olejů, čímž se docílí hluboké relaxace, odbourání stresu a celkového tělesného napětí. K umocnění pocitu klidu napomáhá i příjemná relaxační hudba.

Tato masáž je vhodná pro každého, kdo se potřebuje příjemně uvolnit, relaxovat a vypnout z každodenního stresu.

Masáž není vhodná pro klienty s infekčním a zánětlivým onemocněním, horečkou, nachlazením, onkologickými onemocněními, cukrovkou, otoky, křečovými žílami.

Masáž nabízíme v délce 60 min. a 90 min., kdy se jemně promasíruje celé tělo.

MEDOVÁ MASÁŽ ZAD

Medová masáž má blahodárný účinek pro celé tělo. Jde o velmi účinnou detoxikační metodu, kdy se prostřednictvím kompresních hmatů vyplavují usazené toxiny. Během masáže se stimulují reflexní zóny zad a tím i příslušné orgány.

Tato masáž je vhodná pro každého, kdo je vyčerpaný a oslabený v důsledku stresu, stáří, napětí. Je vhodná při alergiích, bolestech hlavy a nemocech kloubů. Navíc příjemně uvolní a oživí zádové svaly.

Masáž není vhodná pro klienty s alergií na med, ekzémy, s vysokým očním tlakem, infekčním onemocněním.

Masáž nabízíme jako 60 min. ošetření zad s medovým zábalem.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o exkluzivní tělové ošetření vzbuzující potěšení a prožitek, který působí na naše smysly, čímž vytváří harmonii mezi tělem a myslí. Díky jemné relaxační masáži je pokožka bohatě vyživená, zjemněná a detoxikovaná, čímž úspěšně bojuje proti celulitidě a stárnutí. Podněcující vůně čokolády navozuje dobrou náladu a uvolnění.

Tato masáž je vhodná jak pro ženy, tak i muže hledající relaxaci a smyslový zážitek v kvalitní péči. Masáž není vhodná pro klienty se zánětlivými a plísňovými projevy, akutními onemocněními, alergií na čokoládu, těhotné a osoby s vysokým krevním tlakem (při použití horkého zábalu).

Masáž nabízíme jako 60 min. ošetření celého těla

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSKY NOHY

Jde o příjemnou léčivou terapii založenou na reflexních bodech chodidel, které odpovídají daným orgánům
v těle. Pomocí jemné stimulace bodů dochází k odstranění blokád na reflexních drahách, čímž se zlepšuje činnost jednotlivých orgánů, imunitního a lymfatického systému. Reflexní terapie velmi příznivě ovlivňuje duševní stav klienta.

Tato terapie je vhodná pro klienty hledající uvolnění od potíží dýchacích cest, únavy, alergií, kožních projevů, bolestí pohybového aparátu či špatnou funkcí vnitřních orgánů.

Reflexní terapie není vhodná pro klienty s transplantovaným orgánem a pro těhotné.

Masáž nabízíme v délce 30 min. a 60 min.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Jedná se o jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Tato masáž není vhodná pro osoby s akutním infekčním onemocněním, s velmi vysokým, nebo nízkým krevním tlakem, s nádorovým onemocněním, epilepsií.

Tato masáž je vhodná pro každého bez rozdílu věku.

Masáž nabízíme v délce 30 min.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Základem této masáže jsou rytmické pohyby především předloktím a dlaněmi v možné kombinaci s lávovými kameny a využitím harmonické hudby.

Poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí a napomáhá detoxikaci organismu. Umocňuje pocit klidu a pohody.

Tato masáž je vhodná pro každého, kdo hledá relaxaci, odpočinek a zároveň úlevu od bolesti svalů.

Tato masáž není vhodná pro osoby s křečovými žílami, kožními problémy, záněty a částečnou kontraindikací je i těhotenství.

Masáž nabízíme v délce 30 min. a 60 min.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ TĚLA

Speciální jemná masáž ovlivňující lymfatický systém. Cílem této hmatové techniky je především podpora odtoku lymfy, aktivace imunitního systému, zmírnění bolestivého napětí a otoků. Při této masáži se pracuje pouze s kůží a podkožím.

Lymfodrenáž není vhodná pro osoby se zhoubným nádorovým onemocněním a akutním cévním onemocněním.

Masáž nabízíme v délce 30 min., 60 min. a 90 min.

KINESIO TAPING

Jedná se o doplňkovou metodu, která pozitivně ovlivňuje stav svalů a kloubů, pomáhá tlumit bolest a preventivně chrání před přetížením při sportu. Při této metodě se používají tzv. tapy (elastické pásky), které se lepí na potřebná místa. Pod páskou dochází ke zlepšení prokrvení a snížení svalového napětí.

Lze ji aplikovat na každého jedince.

BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je vakuová masáž, která se provádí pomocí skleněných baněk. Hlavním cílem léčení odsávacími baňkami je posílit samoléčící síly organismu, dát je do pohybu, aktivizovat a regenerovat celý organismus a zvyšovat jeho výkonnost.

Používá se na kloubní a svalové problémy, stavy diagnostikovány s opotřebením, latinské názvy končící slovem …artróza (spondylartróza – postižení kloubních spojení páteře, koxartróza – postižení kyčelních kloubů, gonartróza – postižení kolenních kloubů atd.), léčení plicních nemocí, atd.

Baňkování se nepoužívá u všech krvácejících stavů (hemofilie, leukemie, zvýšená lomivost kapilár), u těhotných žen, při těžkých otocích, při psychických poruchách, u neklidných klientů a při infekčních a zánětlivých onemocněních.

Tento rituál probíhá v délce 30 min. a 60 min.

OBLIČEJOVÝ LIFTING

Manuální metoda vyhlazování obličeje, která působí na mimické vrásky, vyhlazuje kontury a zvyšuje napětí kůže. Už po první masáži je znát viditelné rozjasnění a vytažení pokožky.

Lifting je oblíbený z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Speciální technika masáže se zaměřuje na odstranění svalového napětí nahromaděného každodenním stresem a zvýšení prokrvení obličejových svalů.

Omezuje se ukládání podkožního tuku, ochabování kůže a snižuje se nadprodukce kožního mazu. Účinky masáže budete nadšeni.

Bez chemických a chirurgických zásahů bude pleť zdravější a jasnější, bez výrazných vrásek.

Tento rituál probíhá v délce 60 min.

TĚHOTENSKÁ KLASICKÁ MASÁŽ

Masáž těhotných žen přispívá ke zpříjemnění náročného období ženy a je výborným způsobem, jak připravit ženu na porod a následné mateřství.

Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné jak pro maminku, tak pro zdravý vývoj děťátka.

Masáž navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Přispívá ke zmírnění bolestí hlavy, nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v zatěžované oblasti zad. Podporuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, čímž odstraňuje pocit „těžkých nohou“ a dalších těhotenských potíží.

Snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Těhotenská masáž je vhodná pro maminky od tří měsíců těhotenství až do času porodu.

Masáž je prováděna v improvizovaných polohách tak, jak je to mamince příjemné za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky, lze využít i přírodních esenciálních olejů, které podporují zdraví těla i mysli. 

Doba masáže je max. 30 min.

 

NA VŠECHNY MASÁŽE JE NUTNÉ SE OBJEDNÁVAT PŘEDEM TELEFONICKY NA Č. 495 000 709.

Otevírací doba

WELLNESS STUDIO FLOŠNA

 
PONDĚLÍ Zavřeno hod.
ÚTERÝ Zavřeno hod.
STŘEDA Zavřeno hod.
ČTVRTEK Zavřeno hod.
PÁTEK Zavřeno hod.
SOBOTA Zavřeno hod.
NEDĚLE Zavřeno hod.
+420 495 000 709 Kontakty, mapa
Dárkové poukazy Kalendář akcí

Ceník Wellness Studia Flošna

Ceník wellness (pdf) Ceník masáží (pdf) Návštěvní řád (pdf) Provozní řády (pdf)

V ceně vstupného je zahrnuto: zapůjčení ručníku a prostěradla.


Pobyt ve wellness studiu je povolen

PONDĚLÍ (po celý den)od 1 roku
ÚTERÝ - PÁTEKod 18 let
SOBOTA (od 10 do 15 hod.)od 1 roku
NEDĚLEod 18 let

Čipové hodinky

Facebook - Wellness studio Flošna
Šeky a poukazy

mlha 26. února 2021 7°C PÁTEK
mlha 25. února 2021 11°C ČTVRTEK
banner