Koupaliště Flošna

Právě se nacházíte: Úvod Koupaliště Flošna zpět

17. 2. 2024

V pondělí 19. února 2024 bude Wellness studio Flošna otevřeno od 16 hodin

V pondělí 19. února bude od 10 do 16 hodin ve wellness sanitární den.

Od 16 hodin bude probíhat běžný provoz wellness studia.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

více
25. 1. 2024

VOLNÉ NEBYTOVÉ PROSTORY V BUDOVĚ MĚSTSKÝCH LÁZNÍ

Nabízíme k podnájmu nebytové prostory v Městských lázních, Eliščino nábřeží 842, Hradec Králové o celkové ploše 49,96 m2, a to místnosti za bufetem v Městských lázních naproti thajským masážím. Máme zájem tyto prostory pronajmout k účelu, který by rozšířil stávající služby, které jsou poskytovány ve vstupní hale před aquacentrem v objektu Městských lázních (kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, masáže, thajské masáže). Tento sortiment služeb, vztahujících se k péči o tělo, zamýšlíme rozšířit např. o zdravotnické obory, rehabilitace, masérské služby, poradnu pro snižování hmotnosti, resp. výživové poradenství atd.).

Detailní informace naleznete na www.snhk.cz/uredni-deska.

více
20. 1. 2024

finská sauna je opět v provozu

Finská sauna ve Wellness studiu Flošna je od dnešního rána 20. ledna 2024 opět v provozu. Otevřeno máme do 21 hodin a do 15 hodin můžete každou sobotu wellness navštívit i s dětmi od 1 roku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

více
30. 12. 2023

Wellness studio Flošna je dnes 30. 12. 2023 otevřeno od 10 do 21 hodin

více
26. 12. 2023

Wellness studio Flošna je dnes 26. 12. 2023 otevřeno od 10 do 21 hodin

více
Zobrazit všechny aktuality

Letní koupaliště Flošna

KOUPALIŠTĚ FLOŠNA

Areál Koupaliště Flošna je unikátní komplex, který nabízí sportovně relaxační vyžití pro celou rodinu. Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26°C až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha o rozloze 10.000 m2, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky.

 

Venkovní terasy

Stromy v letním období zajišťují potřebný stín.

Koupaliště Flošna se nachází v bezprostředním dosahu MHD, k dispozici je i velké bezplatné parkoviště.

K úschově cenností slouží trezory umístěné na koupališti. Pro jízdní kola jsou připraveny bezpečnostní stojany.

Automatická pokladna u vstupu na koupaliště slouží pro bezobslužný prodej vstupenek, zjištění stavu kreditu na čipových hodinkách a dobití čipových hodinek.

Letní koupaliště ukončuje provoz letní pokladny hodinu před uzavřením areálu. 20 minut před koncem otevírací doby se ukončuje provoz atrakcí a 10 minut před koncem otevírací doby je ukončen provoz vodních ploch. Atrakce a tobogány se ráno spouštějí v 9 hodin nebo déle podle počasí.

Bazény

Lidé každého věku a různých plaveckých schopností mohou využít 3 nerezové bazény. Plavecký bazén o délce 50 m, rekreační bazén s atrakcemi a divokou řekou a dětský bazén se skluzavkou. Celková vodní plocha je 1670 m². Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26°C až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Letní koupaliště je kompletně vybaveno speciálním čistícím zařízením pro úpravu vody nejen chemicky, ale i v kombinaci čištění vody pomocí ozonu a UV.

Tobogány

Tobogány patří neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného koupaliště. Veškeré atrakce na Koupališti Flošna jsou zdarma (v ceně vstupenky). 

Milovníky adrenalinu zveme na skluzavku Jump. Klasický tobogán nadchne všechny milovníky vodních radovánek. Jízdu na nafukovacích kolech na dušovém tobogánu, ústícím do dojezdového bazénu s línou řekou, mohou vyzkoušet jak jednotlivci, tak i dvojice.

Pro děti

Dětské hřiště je nyní mezi restaurací a hřištěm pro plážový volejbal a bylo rozšířeno a doplněno o nové herní prvky. Hřiště je nyní více ve stínu a zajistí tak vyšší komfort malým návštěvníkům. Na ploše jsou instalovány nové kolotoče a houpačky.

Vedle dětského bazénku je velký zastíněný prostor, u kterého najdete houpací atrakce pro nejmenší a lavičky. V blízkosti je brouzdaliště pro nejmenší, kde si mohou hrát či pouštět lodičky.

V prostoru letních převlékáren, bylo vytvořeno místo pro maminky s malými dětmi. Maminky zde mohou přebalit své děti na přebalovacím stole, vyhodit použité plínky do specielního odpadkového koše a ohřát jídlo
v mikrovlnné troubě.

Pohyb, plážový volejbal, fitness, squash

Připravte se na skvělý zážitek a na spalování kalorií zábavnou formou. K aktivnímu odpočinku jsme pro vás připravili:

  • aquazorbing - chůzi po vodě ve dvouplášťové kouli
  • cvičení zumby – jedinečná kombinace aerobního pohybu a latinsko-americké hudby
  • aqua aerobic - cvičení úžasně tvarující postavu
  • 2 kurty na plážové sporty
  • squash, bowling a fitness - sportovní aktivity, které v našem areálu můžete provozovat i za nepříznivého počasí

Obědy, večeře, občerstvení

Abyste načerpali zpět vydanou energii, je vám k dispozici restaurace s nabídkou poledních menu i klasického jídelního lístku, včetně chutných moučníků. Občerstvit se můžete také v letním altánu a bufetu na terase. V restauraci a bufetu na terase můžete použít k placení hotovost nebo elektronické čipové hodinky.

Otevírací doba - ZAVŘENO

LETNÍ KOUPALIŠTĚ FLOŠNA

pondělí - pátek hod.
Sobota, Neděle, svátky hod.
noční koupání - zrušeno - info hod.
+420 495 000 709 Kontakty, mapa

Ceník LETNÍ KOUPALIŠTĚ - 2023

Jednorázové vstupné--------(čip / ostatní platby)

DOSPĚLÍ 70 Kč / 100 Kč*
děti od 120 cm, studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé ZTP, ZTP/P 70 Kč / 100 Kč*
DĚTI DO 120cm ZDARMA
CENÍK VŠECH SLUŽEB více v ceníku (pdf)
Zobrazit podrobný ceník všech služeb (pdf) Informace o čipových hodinkách Návštěvní řád (pdf) Provozní řády
Rezervace kurtů Kalendář akcí Kamera  - Letní koupaliště Flošna Wellness studio Flošna Hradec Králové Čipové hodinky Dárkové poukazy Online dobíjení městské karty


Hradec Králové - město na dlani

Šeky a poukazy


Online dobíjení městské karty1. ledna 1970 °C
1. ledna 1970 °C
Koupaliště Teplota vody: °C
banner