Koupaliště Flošna

Právě se nacházíte: Úvod Koupaliště Flošna Čipové hodinky zpět

ČIPOVÉ HODINKY – PROČ, JAK A ZA KOLIK

PROČ…?

Systém čipových hodinek byl zaveden na Koupališti Flošna, v aquacentru Městských lázní, Plaveckém bazénu 50 m a Slunné loučce z důvodu zrychlení a zjednodušení odbavování návštěvníků u pokladen a uvnitř areálů. Navíc je cenově zvýhodněn oproti platbě v hotovosti anebo platební kartou.

JAK…?

Čipové hodinky je možno zakoupit ve všech těchto areálech a je možné je i na všech těchto místech dobíjet, lze jimi platit ve všech areálech bez ohledu na to, ve kterém z nich byly zakoupeny. Rozlišujeme dva typy čipových hodinek. Prvním typem jsou modré čipové hodinky, které jsou určeny pro dospělé osoby. Druhým typem jsou červené čipové hodinky, které jsou určeny pro děti od 120 cm výšky do 15 let, studenty do 26 let (pouze po předložení platného studentského průkazu nebo potvrzení o studiu), držitele ZTP, ZTP/P a seniory nad 62 let.

ZA KOLIK…?

Cena modrých i červených čipových hodinek bez kreditu je 150 Kč. Po zakoupení se tyto hodinky stávají Vaším vlastnictvím bez možnosti vrácení. Kredit na tyto hodinky lze dobít v jakékoli výši. Platnost kreditu je 12 měsíců od posledního nabití a s každým dalším dobitím se o rok prodlužuje.

VÝHODY ČIPOVÝCH HODINEK…

  • možnost využití v krytém plaveckém areálu na Eliščině nábřeží (aquacentrum a 50m bazén), na venkovní Slunné loučce a v areálu Koupaliště Flošna (koupaliště, wellness, squash), Malšovická ul.
  • odpadá čekání u pokladen
  • výrazné slevy na vstupném oproti jiným platbám
  • možnost jedno a dvouhodinového koupání na Flošně, kdykoliv v průběhu dne
  • cenově zvýhodněný pobyt v sauně v Městských lázních
  • výrazná sleva na opalování v turbosoláriu a masáže ve Wellness studiu Flošna
  • zvýhodněné vstupné na Squash Flošna i v posilovně Fit4fun Flošna
  • možnost úhrady konzumace během návštěv našich areálů: v baru u vody i bistru nad vodou v aquacentru Městských lázní a v restauraci Flošna, dále taky nezávisle na návštěvě areálu v bufetu ve vstupní hale Plaveckého bazénu 50 m, v restauraci v Městských lázních i v restauraci Flošna

 

Na letním koupališti Flošna ušetříte při celodenním vstupu. Pouze majitelé čipových hodinek mohou navíc využívat jednohodinový i dvouhodinový vstup. Při vstupu se nejdříve odečte celodenní vstupné, a pokud opustíte areál do 1 hodiny + 10 min. na odbavení (resp. do 2 hodin + 10 min.), při odchodu bude kredit aktualizován dle skutečné doby návštěvy. Odchod je nutné označit na čtečce za pokladnou. V případě, že tak neučiníte, zůstává odečteno z Vašeho kreditu celodenní vstupné dle platného ceníku Koupaliště Flošna.

V celoročně otevřeném Wellness studiu Koupaliště Flošna je na všechny masáže sleva 10 %.

V aquacentru Městských lázní ušetříte při vstupu na modré čipové hodinky až 38 % z ceny vstupného na jednu hodinu po 14. hodině.

V krytém Plaveckém bazénu 50 m ušetříte při vstupu na modré čipové hodinky až 24 % z ceny vstupného na jednu hodinu po 14. hodině.

V Městských lázních a v 50m plaveckém bazénu je hned při příchodu odečteno vstupné za 1 hodinu dle areálu, do kterého jste vstoupili. Po jejím vyčerpání a při průchodu do druhého areálu se platí za každou minutu. Návštěvník může procházet spojovací chodbou mezi oběma areály cenově výhodněji, přičemž se mu počítá cena vstupného platná v části, ve které se zrovna nachází - aquacentru Městských lázní nebo plaveckém bazénu. Čas strávený na Slunné loučce při vstupu z vnitřních areálů je bonusový, tzn. nezapočítává se do kreditu. V Městských lázních při platbě čipovými hodinkami je poskytována sleva na opalování v soláriu 3 Kč/min. a v sauně je poskytována sleva 50 % oproti platbě v hotovosti.

Majitel čipových hodinek nemusí nosit hotové peníze na půjčovné ručníku a pomůcek na plavání, to vše lze zaplatit pomocí čipových hodinek.

Bližší informace o cenách získáte z ceníků jednotlivých areálů.

POZOR ! Na jedny čipové hodinky může vstoupit do každého areálu pouze jedna osoba.

Čipové hodinky

Upozornění na ukončení platnosti čipových hodinek nevyužívaných od roku 2015

 Vážení návštěvníci,

velice se vážíme Vaší přízně, kterou nám zachováváte nákupem čipových hodinek pro vstup do našich areálů - koupaliště Flošna, aquacentra v Městských lázních, Plaveckého bazénu 50 m i Slunné loučky. Máme ale důležité upozornění pro ty, kteří zakoupili hodinky v minulosti, ale naposledy byly používány nebo dobíjeny před 31. 12. 2015. Od 1. 12. 2020 již není možné tyto čipové hodinky používat ani čerpat kredit. Hodinky budou vyřazeny ze vstupenkového systému bez náhrady zůstatku kreditu.

Platnost kreditu na hodinkách je vždy uvedena na dokladu o zakoupení služby v našich areálech nebo Vám ji sdělí na kterékoliv pokladně v našich areálech.

Používáte-li hodinky pravidelně ke vstupům do našich areálů, pak se Vás toto upozornění netýká.

Celé znění pravidel pro používání čipových hodinek naleznete v dokumentech ke stažení: www.snhk.cz/dokumenty-ke-stazeni/provozni-a-navstevni-rady-arealu

Otevírací doba

LETNÍ KOUPALIŠTĚ FLOŠNA

pondělí - pátek 6 - 20 hod.
Sobota, Neděle, svátky 9 - 20 hod.
noční koupání - info ZAVŘENO hod.
+420 495 000 709 Kontakty, mapa
Rezervace kurtů Kalendář akcí Kamera  - Letní koupaliště Flošna Wellness studio Flošna Hradec Králové

Ceník LETNÍ KOUPALIŠTĚ - 2024

Jednorázové vstupné--------(čip / ostatní platby)

DOSPĚLÍ 180 Kč / 210 Kč*
děti od 120 cm, studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé ZTP, ZTP/P 140 Kč / 170 Kč*
DĚTI DO 120cm ZDARMA
CENÍK VŠECH SLUŽEB více v ceníku (pdf)
Zobrazit podrobný ceník všech služeb (pdf) Informace o čipových hodinkách Návštěvní řád (pdf) Provozní řády
Čipové hodinky Dárkové poukazy Hradec Králové - město na dlani

Facebook Koupaliště Flošna Šeky a poukazy

1. ledna 1970 °C
1. ledna 1970 °C
Koupaliště Teplota vody: °C
banner