Městské lázně

Právě se nacházíte: Úvod Městské lázně Čipové hodinky zpět

ČIPOVÉ HODINKY – PROČ, JAK A ZA KOLIK

PROČ…?

Systém čipových hodinek byl zaveden na Koupališti Flošna, v Městských lázních - Aquacentru a Plaveckém bazénu 50 m z důvodu zrychlení a zjednodušení odbavování návštěvníků u pokladen a uvnitř areálů. Navíc je cenově zvýhodněn oproti platbě v hotovosti anebo platební kartou.

JAK…?

Čipové hodinky je možno zakoupit ve všech těchto areálech a je možné je i na všech těchto místech dobíjet, lze jimi platit ve všech areálech bez ohledu na to, ve kterém z nich byly zakoupeny. Rozlišujeme dva typy čipových hodinek. Prvním typem jsou modré čipové hodinky, které jsou určeny pro dospělé osoby. Druhým typem jsou červené čipové hodinky, které jsou určeny pro děti od 120 cm výšky do 15. let, studenty do 26 let (pouze po předložení platného studentského průkazu nebo potvrzení o studiu), držitele ZTP, ZTP/P a seniory nad 62 let.

ZA KOLIK…?

Cena modrých i červených čipových hodinek bez kreditu je 150 Kč. Po zakoupení se tyto hodinky stávají Vaším vlastnictvím bez možnosti vrácení. Kredit na tyto hodinky lze dobít v jakékoli výši. Platnost kreditu je jeden rok a s každým dalším dobitím se o rok prodlužuje.

VÝHODY ČIPOVÝCH HODINEK…

 • možnost využití v krytém plaveckém areálu na Eliščině nábřeží a v areálu Koupaliště Flošna (koupaliště, wellness, squash), Malšovická ul.
 • odpadá čekání u pokladen
 • výrazné slevy na vstupném oproti jiným platbám
 • možnost hodinového koupání na Flošně, kdykoliv v průběhu dne
 • cenově zvýhodněný pobyt v sauně v Městských lázních a vaně NeoQi
 • výrazná sleva na opalování v turbosoláriu a masáže ve Wellness studiu Flošna
 • zvýhodněné vstupné na Squash Flošna i v posilovně Fit4fun Flošna
 • možnost úhrady konzumace:
 • v baru u vody a v restauraci v Městských lázních i nezávisle na vstupu do lázní
 • v bufetu v přízemí Plaveckého bazénu 50 m
 • v restauraci Flošna

 

Na letním koupališti Flošna ušetříte až 29 % při celodenním vstupu. Pouze majitelé čipových hodinek mohou navíc využívat jednohodinový i dvouhodinový vstup. Při vstupu se nejdříve odečte celodenní vstupné, a pokud opustíte areál do 1 hodiny + 10 min. na odbavení (resp. do 2 hodin + 10 min.), při odchodu bude kredit aktualizován dle skutečné doby návštěvy. Odchod je nutné označit na čtečce za pokladnou. V případě, že tak neučiníte, zůstává odečteno z Vašeho kreditu celodenní vstupné dle platného ceníku Koupaliště Flošna.

V celoročně otevřeném Wellness studiu Koupaliště Flošna je na všechny masáže sleva 10 %.

V aquacentru Městských lázní ušetříte při vstupu na modré čipové hodinky až 44 % z ceny vstupného na jednu hodinu po 14. hodině.

V krytém Plaveckém bazénu 50 m ušetříte při vstupu na modré čipové hodinky až 29 % z ceny vstupného na jednu hodinu po 14. hodině.

V Městských lázních a v 50m plaveckém bazénu se platí na čipové hodinky za každou minutu a proto zaplatíte přesně pouze čas strávený uvnitř areálu. Návštěvník může procházet spojovací chodbou mezi oběma areály cenově výhodněji, přičemž se mu počítá cena vstupného platná v Městských lázních nebo 50m bazénu. V Městských lázních při platbě čipovými hodinkami je poskytována 30% sleva na opalování v soláriu a v sauně je poskytována sleva 55 % oproti platbě v hotovosti. Cenové výhodnější je i pobyt ve vaně Neoqi.

Majitel čipových hodinek nemusí nosit hotové peníze pro konzumaci v restauraci na Koupališti Flošna, na baru u vody či v sauně v Městských lázních, půjčovné ručníku a pomůcek na plavání, to vše lze zaplatit pomocí čipových hodinek.

Bližší informace o cenách získáte z ceníků jednotlivých areálů na www.snhk.cz.

POZOR! Na jedny čipové hodinky může vstoupit do každého areálu pouze jedna osoba.

Čipové hodinky

Otevírací doba

MĚSTSKÉ LÁZNĚ - AQUACENTRUM

Otevírací dobaprosinec 2018 (pdf)
+420 495 404 444 Kontakty, mapa
Ubytování na Městských Lázních Hradec Králové

Ceník MĚSTSKÉ LÁZNĚ

Základní vstupné(vstupenka/1hod. - čip/1min.)

DOSPĚLÍ nad 15 let od 95,-Kč / 1,35 Kč
Děti od 120 cm - 15 let, studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé ZTP, ZTP/P od 60,-Kč / 0,82 Kč
Děti od 1 roku do 120 cm 40,-Kč
Ceník všech služeb platný od 1.1.2018 (pdf) Informace o čipových hodinkách Návštěvní řád (pdf) Provozní řády

Slunná loučka

Otevírací doba

Otevírací doba ZAVŘENO
Návštěvní řád (pdf) Ceník všech služeb (pdf)
Čipové hodinky Dárkové poukazy

Facebook Městské lázně Aqucentrum
Reklamy
Šeky a poukazy

zatazeno 15. prosince 2018 2°C SOBOTA
zatazeno 14. prosince 2018 2°C PÁTEK
Aquacentrum Teplota vody: 30°C
banner