Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

24. 4. 2024

JARNÍ POHÁR MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ – VYHODNOCENÍ PLAVECKÝCH ZÁVODŮ

Hradecký padesátimetrový bazén byl v sobotu 20. dubna 2024 svědkem již 33. ročníku plaveckého závodu nazvaného JARNÍ POHÁR MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ VE SPRINTECH, Memoriál Ing. Otto Kunta. 

Letošní ročník obohatil fakt, že pořadatel Plavecký klub Hradec Králové slaví 100 let od založení. Závod zahájili nejen zástupci města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje, ale krátkou vzpomínkou přispěl i syn Ing. Otty Kunta, dnes hlavní trenér Sportovního plaveckého klubu Slavia Liberec.

více
17. 4. 2024

Obnova fontány na kiosku Pražského mostu se stala krajským vítězem soutěže Památka roku 2023

Město Hradec Králové se stalo krajským vítězem v soutěži Památka roku 2023. V první kategorii (malá - obnova do 2 mil. korun bez DPH) uspělo s obnovou fontány na Kotěrově kiosku u Pražského mostu. Cenu za město převzal minulý týden na konferenci ve Vysokém Mýtě náměstek primátorky pro památkovou péči Adam Záruba.
Obnova fontány na kiosku Pražského mostu
 
Obnovu charakteristického měděného prvku provedla společnost Houska & Douda podle původního návrhu Jana Kotěry. Během obnovy se na základě podrobných průzkumů zjistilo, že secesní ozdoba spíše připomíná pramen (fontánu) tryskající vody se zlacenými kapkami vody než v účetních dokladech z roku 1912 uváděný květ.
 
Obnovu celého kiosku včetně "fontány" zajistila Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace.
Zdroj: web MMHK
více
18. 4. 2024

PLAVECKÉ ZÁVODY 20. dubna - JARNÍ POHÁR 2024

Letošní 33. ročník plaveckého závodu Jarní pohár města Hradec Králové ve sprintech - memoriál Ing. Otto Kunta, je zpestřen tím, že se zároveň slaví výročí 100 let založení Plaveckého klubu Hradec Králové.

Závod je pořádán za podpory města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje, ve spolupráci se SNHK a s podporou dalších firem. Zahájit ho přijde zástupce města i kraje.

Pohár města Hradec Králové získá jedna plavkyně a jeden plavec, kteří dosáhnou nejvyššího počtu FINA bodů v libovolném individuálním startu. Jedná o závody plavců, jednotlivců, přihlašovaných pouze přes ČSPS a to nejen z ČR. Ve všech závodech se plave bez finále a přímo na čas.

Závody nejsou určeny pro veřejnost, ale veřejnost může přijít fandit. Plavecký 50m bazén je závodům vyhrazen od 8.00 do 20.00 hodin.

více
08. 4. 2024

Tobogán v aquacentru již v provozu

Vážení návštěvníci,

tobogán v aquacentru Městské lázně je již v plném provozu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

více
11. 4. 2024

Víkendové plavání 13. 4. a 14. 4. v plaveckém 50m bazénu

V sobotu 13. 4. a v neděli 14. 4. budou v plaveckém 50m bazénu zápasy ve vodním pólu. A vy si i přesto můžete přijít zaplavat!

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner