Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

24. 3. 2024

20 MINUT NAVÍC O VELIKONOCÍCH

Hody, hody, doprovody, utíkal jsem podle vody...

Na prodloužený velikonočních víkend jsme připravili pro návštěvníky aquacentra speciální akci. Od čtvrtka 28. března do pondělí 1. dubna 2024 si mohou všichni návštěvníci užít 20 minut zdarma navíc ke každému vstupu, ať už si zakoupí jednorázový vstup v pokladně nebo využijí své čipové hodinky. Vztahuje se také na návštěvníky plaveckého bazénu, kteří si zakoupí vstupenku do celého areálu a projdou v plavkách spojovací vyhřívanou chodbou do aquacentra. Stejnou výhodu získávají také majitelé modrých a červených hodinek.

O tento bonus není třeba žádat, automaticky bude připočten ke každé časově omezené vstupence.

více
14. 3. 2024

Vlnobití v ML bude mít v příštích dnech omezený provoz

Technická závada na vlnobití si vyžádá větší opravu, ale našim technikům se spolu s dodavatelskou firmou podařilo uvést vlnobití alespoň do nouzového režimu, než budou připraveny součástky na samotnou opravu.

HARMONOGRAM OPRAV:

Do neděle 17.3.2024 tak bude vlnobití spouštěno vždy jen v celou hodinu (místo obvyklých každých 30min).

Od pondělí 18.3.2024 do středy 20.3.2024 pak bude vlnobití zcela mimo provoz a v těchto dnech bude provedena samotná oprava.

Děkujeme za pochopení.

více
12. 3. 2024

UZAVŘENÍ DĚTSKÉHO BAZÉNKU V PB 13. 3.

Omlouváme se návštěvníkům, ale dětský bazén u 50m plaveckého bazénu bude ve středu 13. 3. z provozně-technických důvodů pro veřejnost uzavřen.

Děkujeme za pochopení.

více
07. 3. 2024

Hradecké aquacentrum se pyšní novými lehátky ve venkovním atriu

Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel krytého plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, zajistila během ledna ve venkovním atriu Sauna & SPA zóny instalaci celkem 6 nových dřevěných lehátek a dvou lavic s novými sedáky.

více
15. 2. 2024

O JARNÍCH PRÁZDNÁCH 20 MINUT ZDARMA V AQUACENTRU

O jarních prázdninách, které v aquacentru začínají již v sobotu 17. února a končí v neděli 25. února, mají všichni návštěvníci 20 minut navíc zdarma.

Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky s vlastními čipovými hodinkami, kteří dostanou tento bonus i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu.

Užijte si s Vašimi ratolestmi vodních radovánek!

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner