Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

27. 6. 2017

Zapůjčení knih na Koupališti Flošna

Na Koupališti Flošna si můžete díky spolupráci s Knihovnou města Hradce Králové zapůjčit zdarma knížky a časopisy ke čtení. Knihovna s knihami a časopisy je umístěna ve vstupu na koupaliště.

více
26. 6. 2017

Plavání na Flošně začíná již v šest hodin ráno vždy od pondělí do pátku.

Otevřeno je do 20 hodin. Bazény jsou vyhřívány na minimální teplotu 26 °C. Provoz atrakci začíná v 9 hodin. Majitelé čipových hodinek mohou na vstup využít hodinové vstupné a od této sezóny nově i dvouhodinové vstupné.

více
23. 6. 2017

Novinky na Slunné loučce

Přestože je v úterý 27. června uzavřen Plavecký bazén i Aquacentrum z důvodu zkoušky těsnosti veřejných rozvodů tepla, Slunná loučka zůstává otevřena a veškeré atrakce si můžete užívat nově již od rána od 9 hodin. A aby těch důvodů k návštěvě bylo ještě víc, na základě ohlasů od návštěvníků, kterých každým dnem přibývá, jsme přichystali několik novinek, které vás při návštěvě Slunné loučky určitě potěší. 

více
20. 6. 2017

Aquacentrum zdarma za dobré vysvědčení

Na konci června se opět mohou děti do 10 let těšit na naši tradiční akci „Za dobré vysvědčení zdarma do Aquacentra“. Ty, které přinesou od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. ukázat své vysvědčení, na kterém nebude horší známka než trojka, mají vstup do Aquacentra v těchto dnech zcela zdarma. Nutný je pouze doprovod rodičů, jak vyžaduje návštěvní řád.

Pokud bude jejich vysvědčení složené pouze ze samých jedniček, čeká je vedle vstupu zdarma navíc i dárek v podobě krásného plyšového delfínka.

více
19. 6. 2017

Koupaliště Flošna je od dnešního dne otevřeno až do 20 hodin.

Od pondělí do pátku otevíráme již v 6 hodin ráno. V sobotu a neděli je otevřeno od 9 hodin. Teplota vody v bazénech je přes 27 °C.

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner