Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

12. 4. 2022

HODY, HODY, DOPROVODY....

Barvení vajíček, pletení pomlázky, pečení beránka…Velikonoce jsou za dveřmi... Prodloužený velikonoční víkend si můžete užít i v hradeckém aquacentru!

Od čtvrtka 14. dubna do pondělí 18. dubna 2022 jsme připravili pro všechny návštěvníky akci 20 minut navíc zdarma ke každému vstupu. Akce platí pro úplně všechny návštěvníky, ať už si zakoupí jednorázový vstup v pokladně, nebo využijí svoje čipové hodinky. Dokonce i návštěvníkům plaveckého bazénu, kteří si zakoupí vstupenku do celého areálu a projdou v plavkách spojovací vyhřívanou chodbou do aquacentra, bude tento bonusový čas započítán. Stejně tak majitelé modrých a červených hodinek dostanou 20 minut zdarma v aquacentru i když do aquacentra vstoupí přes plavecký bazén.

více
09. 4. 2022

Sanitární den v Aquacentru Městských lázní

V pondělí 11. dubna bude v Aquacentru v Městských lázních sanitární den. Otevřeno bude od 12. hodin.

více
05. 4. 2022

KRUHOVÝ BAZÉN JE OPĚT V PROVOZU

V aquacentru Městské lázně je znovu v provozu kruhový bazén s perličkovými lůžky. Přijďte si ho užít, jako i ostatní atrakce. Těšíme se na vás!

více
27. 3. 2022

Tobogán mimo provoz

27.3. tobogán mimo provoz, na opravě se pracuje

více
14. 3. 2022

Plánovaná oprava v aquacentru

V aquacentru Městské lázně je z technických důvodů mimo provoz kruhový bazén s perličkovými lůžky. Na opravě intenzivně pracujeme. O znovuzprovoznění vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner