Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

13. 2. 2023

Relaxační večer v aquacentru v sobotu 25. února 2023 nabídne UV barmanskou show i bar s míchanými nápoji

V sobotu 25. února od 20.30 hodin se aquacentrem po delší pauze opět rozezní pohodová hudba, zapálí se svíčky a celý vnitřní prostor bude ozářen barevnými světýlky. Těšit se můžete na tradiční masážní koutek, kde masérky z Wellness studia Flošna dopřejí zájemcům krátké ochutnávky masáží. Hlavním programem únorového večera ale bude profesionální barmanská show s efekty UV lamp a speciálně upravených zářících lahví a shakerů létajících ve vzduchu. Po celý večer bude k dispozici mobilní bar na míchané nápoje.

Samozřejmostí relaxačních večerů je i vstup zdarma do Sauna & SPA zóny aquacentra, kde krom finské sauny se nachází i ledová studna a venkovní atrium. V odpočinkové místnosti zurčí vodopád na skle a občerstvení je možné zakoupit i tady. Jednotná akční cena na tento večer je 160 Kč pro všechny druhy platby bez jakýchkoliv doplatků. Relaxační večer je určen pro osoby starší 15 let a začíná ve 20.30 a končí ve 23.00 hodin. Navíc je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji od středy 15. února, a to na recepci Městských lázní nebo na pokladně 50m plaveckého bazénu.

více
10. 2. 2023

JARNÍ PRÁZDNINY V AQUACENTRU

Od soboty 11. do neděle 19. února má každý návštěvník aquacentra navíc zdarma 20 minut ke svému vstupu. Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro čipovkáře, kteří dostanou tento bonus dokonce i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu. Bonus bude automaticky připočítán při průchodu terminálem.

Užijte si prázdniny jako u moře!

více
02. 2. 2023

Sanitární den v Městských lázních bude dne 6.2. 2023 do 12. hod.

Od 12. hod. bude běžný provoz. Otevírací doba 50 m plaveckého bazénu zůstává nezměněna.

více
30. 1. 2023

Přijďte si pro odměnu za vysvědčení do aquacentra

V aquacentru Městských lázní mají ve dnech 31. 1. – 3. 2. 2023 vstup zdarma všechny děti do 10 let, které nemají na vysvědčení horší známku než trojku. Jedinou podmínkou je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení a mít doprovod platícího dospělého. Pak si mohou užívat atrakce zdarma.

Dobrým vysvědčením akce v Městských lázních rozhodně nekončí...

více
27. 1. 2023

Jarní prázdniny v aquacentru

Ani o letošních jarních prázdnách jsme nezapomněli na malý dárek pro návštěvníky. U nás začínají v sobotu 11. února a končí v neděli 19. února 2023 a budete mít více času na prozkoumání všech atrakcí, které aquacentrum v Městských lázních nabízí.

V tyto dny totiž dostane každý návštěvník aquacentra navíc zdarma 20 minut ke vstupu. Akce platí nejen pro nové zákazníky jdoucí na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky, čipovkáře, kteří dostanou tento bonus dokonce i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu. Bonus bude automaticky připočítán při průchodu terminálem.

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner