Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

13. 4. 2018

V pátek i sobotu je ve Wellness studiu Flošna prodloužená otevírací doba až do 23 hodin

Otevírací doba Wellness studia Flošna je v pátek a sobotu od 10 do 23 hodin. V neděli od 10 do 21 hodin. V sobotu do 15 hodin mohou být ve wellness i děti v doprovodu rodičů. Vstup do wellness není potřeba rezervovat.

Squash Flošna je otevřen od 9 do 21:30.

Těšíme se na vaši návštěvu.

více
09. 4. 2018

V sobotu 14. 4. 2018 změna otevírací doby Plaveckého bazénu 50 m

V sobotu 14. 4. 2018 bude plavecký bazén z důvodu konání utkání vodního póla uzavřen plavání veřejnosti. Otevírací doba městských lázní zůstává nezměněna.

Děkujeme za pochopení.

více
05. 4. 2018

Plavání s pojišťovnou zdarma

Pojištěnci České průmyslové zdravotní pojišťovny mohou od 1. 2. do 30. 4. 2018 chodit plavat v určité dny zdarma.

Pojištěncům ČPZP je umožněno během těchto tří měsíců chodit plavat zadarmo do 50m bazénu na Eliščině nábřeží v Hradci Králové, a to ve středu od 6 do 8 hodin a sobotu od 15 do 18 hodin.

Tak si nenechte ujít tuto skvělou příležitost!

více
05. 4. 2018

Dárci krve - volný vstup o víkendu do 50 m plaveckého bazénu

Držitelé zlaté Jánského plakety a vyššího ocenění mají bezplatný vstup do 50 m plaveckého bazénu o víkendech v otevírací době pro veřejnost. Pobyt není časově omezen. Dárce krve, který se na pokladně v plaveckém bazénu prokáže zlatou Jánského plaketou, obdrží kartičku opravňující k výhodě volného vstupu do plaveckého bazénu. Kartička je nepřenosná. Volný vstup bude umožněn pouze s vyplněnou platnou kartičkou podepsanou zaměstnancem plaveckého bazénu a průkazem totožnosti. Zahájení akce je v sobotu 14.10.2017, akce je časově neomezena. Schváleno na RM/2017/1070.

 Těšíme se na vaši návštěvu.

více
13. 3. 2018

NAVŠTIVTE PLAVECKÝ AREÁL NA ELIŠČINĚ NÁBŘEŽÍ

Nevíte kde trávit volný čas? Náš plavecký areál v centru města na Eliščině nábřeží je tou ideální volbou, ať už hledáte relaxaci nebo naopak sportovní vyžití. Vedle relaxace ve vířivých bazénech, sauně a parních komorách, soláriu či vaně NeoQi máme pro Vás připraveny i sportovní zážitky. Adrenalinovou zábavu při vlnobití a jízdě tobogánem, cvičení pro seniory i vodní verzi aerobiku nebo 50 metrový plavecký bazén pro kondiční i výkonostní plavání. Podrobné popisy jednotlivých atrakcí i otevírací dobu naleznete na našich stránkách www.snhk.cz/bazen a www.snhk.cz/lazne i s mnoha dalšími užitečnými informacemi.

To vše za příznivé ceny, zvlášť pokud se rozhodnete pořídit si čipové hodinky (forma permanentky). Za malý vstupní poplatek (cena hodinek) získáte přístup k ještě výhodnějším cenám a dalším službám a hodinky je možné použít nejen na vstupy, ale i jako "vodotěsnou peněženku", abyste v našich areálech nemuseli nosit s sebou hotovost. S čipovými hodinkami lze totiž platit i ve všech občerstveních a restauracích našich areálů, ať již navštívíte plavecký areál na Eliščině nábřeží (kryté aquacentrum, krytý plavecký bazén, venkovní relaxační zóna) nebo areál Flošna (letní koupaliště, wellness studio, squash).

Těšíme se na vaši návštěvu.

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner