Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

24. 1. 2024

Nová automatická pokladna v plaveckém bazénu 50 m

Přímo naproti vstupu do budovy krytého plaveckého bazénu na Eliščině nábřeží byla instalována nová automatická pokladna. Instalaci pokladny za 330.100 Kč bez DPH zajistila Správa nemovitostí Hradec Králové, která plavecký areál provozuje.

„Snažíme se co nejvíce usnadnit našim návštěvníkům vstup do plaveckého bazénu“, říká Ing. J. Bernhardová, ředitelka SNHK. „Díky automatické pokladně si mohou návštěvníci sami zakoupit vstupenku do bazénu, nabít své čipové hodinky či zjistit stav kreditu. Ve zkušebním provozu je od 23. ledna 2024 a časem úplně nahradí klasickou obsluhovanou pokladnu“, dodává J. Bernhardová.

Navíc lze na pokladně platit v hotovosti (mincemi i bankovkami) i bankovními kartami včetně vracení přeplatku mincí a bankovek, což ještě více zjednodušuje celý proces placení. „V případě potřeby jsou návštěvníkům v následujících týdnech k dispozici i naše pokladní, které rády poradí, vysvětlí, naučí“, dodává Z. Korda, vedoucí plaveckého areálu.

Nová automatická pokladna má rychlé, jednoduché a intuitivní ovládání na zakoupení jednorázového vstupu do plaveckého bazénu, nabití VIP čipových hodinek (modrých i červených), zjištění stav kreditu na VIP čipových hodinkách, a dokonce i zjištění pohybů kreditu v posledních 30 dnech. Pokladna vytiskne daňový doklad a v případě potřeby razítka na dokladu oslovte obsluhu v šatnách.

více
23. 1. 2024

Plavecký bazén 50 m v sobotu 27.1. pro veřejnost uzavřen

V sobotu 27. 1. bude plavecký bazén 50 m pro veřejnost uzavřen z důvodu konání zápasů vodního póla. Otevírací doba aquacentra v Městských lázních zůstává nezměněna.

Děkujeme za pochopení.

více
20. 1. 2024

Výuka plavání dětí v aquacentru 22.1. a 23.1.

Upozorňujeme návštěvníky aquacentra v Městských lázních, že vzhledem k uzavření dětského bazénku na plaveckém 50m bazénu bude ve dnech 22.1. a 23.1. od 10:00 do 11:00 probíhat výuka plavání dětí v aquacentru a pro veřejnost tak v tomto čase nebude dostupný kulatý vířivý bazén s perličkovými lůžky a perličkový bazén ve tvaru podkovy.

Děkujeme za pochopení.

více
17. 1. 2024

ÚNOR V AQUACENTRU JE NABITÝ AKCEMI

Na chladné únorové dny jsme pro vás připravili akce pro děti i dospělé.

DOBRÉ VYSVĚDČENÍ

Ani letos nezapomeneme odměnit nejmenší školáky, kteří se dobře učili. Tato oblíbená akce je určena dětem do deseti let a bude probíhat od středy 31. ledna do neděle 4. února 2024. Pokud školáci v doprovodu dospělého (který si vstup zaplatí) přinesou ukázat své dobré vysvědčení na pokladnu aquacentra, dostanou vstup zdarma na celý den.

VALENTÝNSKÝ RELAX VEČER

Romantika, hýčkání a rozmazlování čeká na návštěvníky od 15 let v sobotu 10. února 2024 od 20.30 do 23.00 hodin. Za jednotnou cenu 200 Kč na 2,5 hodiny se můžete těšit na welcome drink, příjemnou relaxační hudbu, romantickou atmosféru, vstup do Sauna & SPA zóny a ochutnávky thajských masáží salónu Thai Touch. V baru u vody při zakoupení sklenky sektu dostanete druhou zdarma.

JARNÍ PRÁZDNINY

A to stále není všechno. O jarních prázdninách, které v aquacentru začínají již v sobotu 17. února a končí v neděli 25. února, mají všichni návštěvníci 20 minut navíc zdarma. Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky s vlastními čipovými hodinkami, kteří dostanou tento bonus i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu.

více
02. 1. 2024

G ples Hradec Králové 2024

Bar & cocktail catering vás srdečně zve na čtvrtý ročník netradičního pojetí plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples nabídne nejen skvělý společenský večer, ale také širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů. Večer bude přímo nabitý zajímavým programem!
Předešlé ročníky se velmi povedly a proto se těšíme na další večer plný chutí a zábavy, který bude ještě lepší! Program a gastronomickou nabídku budeme průběžně odtajňovat. Chybět nebude proslulý tanec s jablkem i tanec s pytlem plným rekvizit.
Kapela - Electrophonix. Moderátor a DJ - Ladislav Vaško. Taneční skupina Moving point, gastro workshopy a mnoho dalšího! Catering - hmyzí speciality, rolovaná zmrzlina, domácí palačinky, rybí speciality, burgery a další pochoutky od Choosy fresh catering, vege food varianta, koktejly, craftové pivo, moravská vína, prémiové rumy a mnoho dalšího!

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner