Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod O organizaci zpět

02. 8. 2023

RANNÍ PLAVÁNÍ NA KOUPALIŠTI FLOŠNA

Chcete se nastartovat na celý den? Přijďte si užít ranní plavání od 6 hodin na Koupališti Flošna????‍♀️.

Majitelé čipových hodinek mají vstup na 1 nebo na 2 hodiny!

více
24. 7. 2023

Objekt občanské vybavenosti v Gagarinově ulici prochází rekonstrukcí

V multifunkčním objektu, kde se nachází potraviny, trafika, textil, kadeřnictví, knihovna, veterinární klinika, hospůdka, zkušebna taneční skupiny a škola karate, začala v červnu oprava přední části budov čp. 840 a 844 směrem do ulice Gagarinova. Složitost zakázky je v tom, že celá přední strana objektu je značně členitá a práce probíhají za provozu nájemců nebytových prostor. Hotovo by mělo být do 2. října t.r. Celková smluvní cena bez DPH je 1.209.495,00 Kč a realizaci provádí firma MM Hallinto s.r.o. z Náchoda.

více
20. 7. 2023

Uzavření krytého Plaveckého bazénu 50 m

Od pondělí 24. července bude pro veřejnost uzavřen 50m krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží. Začne pravidelná letní odstávka, která letos potrvá 19 dní. Zahájení provozu je naplánováno na sobotu 12. 8. 2023. Správa nemovitostí Hradec Králové připravuje odstávky na letní prázdniny z důvodu provádění prací, které nelze provést za běžného provozu. Letos se vymění podhledy ve sprchách a bude pořízeno nové osvětlení v bazénové hale. Slunná loučka bude otevřena i v době odstávky bazénu, avšak bez možnosti vstupu do krytých částí.

Možnost koupání během odstávky bazénu je v aquacentru Městských lázní a na letním koupališti Flošna.

více
04. 7. 2023

K opalování můžete využít i Slunnou loučku vedle 50m krytého bazénu, ve kterém si můžete i zaplavat...

Tato relaxační a odpočinková zóna je vedle padesátimetrového plaveckého bazénu směrem k Šimkovým sadům. V provozu je za hezkého počasí, v pracovních dnech od 9 do 18 hodin, o víkendech a svátcích od 10 do 18 hodin. Postupně se bude její otevírací doba prodlužovat.

Slunnou loučku můžete navštívit samostatně anebo z 50m bazénu i aquacentra v Městských lázních. Návštěvníci vnitřních areálů mají vstup v ceně a neplatí nic navíc. I ze Slunné loučky ale můžete vstupovat do vnitřních areálů, jen je potřeba si zakoupit vstup předem. Vstupné zůstává stejné, to základní na celý den pro dospělé vychází na 30 korun a pro děti a seniory 20 korun. Děti do 120 cm a kočárky mají vstup zdarma.

více
30. 6. 2023

Prázdninová otevírací doba v krytém 50m bazénu

O prázdninách se mění otevírací doba krytého padesátimetrového bazénu na Eliščině nábřeží v Hradci Králové oproti provozu ve školním roce. Bazén bude otevřen v pondělí a pátek od 6 hodin, v ostatní pracovní dny od 8 hodin, o víkendech a svátcích od 10 hodin. Zavírat se bude denně ve 20 hodin. Slunná loučka sousedící s krytým bazénem otevírá ve všední dny od 9 hodin, o víkendech a svátcích od 10 hodin, zavírá se v 19.30 hodin. Relaxovat na slunné loučce mohou návštěvníci krytého bazénu zdarma.

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner