Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

23. 1. 2018

Za dobré vysvědčení zdarma do Aquacentra

Školní rok se zanedlouho přehoupne do své druhé poloviny a všechny školou povinné čeká pololetní vysvědčení. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel Plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, opět připravila oblíbenou akci pro nejmenší školáčky, kteří se dobře učili a na vysvědčení nemají horší známku než trojku.

více
22. 1. 2018

ODSTÁVKA PARNÍ KOMORY V PÁNSKÝCH ŠATNÁCH POKRAČUJE

Omlouváme se návštěvníkům, ale z důvodu komplikace nezbytných oprav netěsnosti izolace podlahy je i nadále uzavřena parní komora v pánských šatnách. O dalším vývoji oprav a předpokládaném termínu znovuotevření parní komory vás budeme informovat na webu i cedulích v plaveckém bazénu.

více
11. 1. 2018

Pohodu a relax v Aquacentru v Městských lázních naleznete i v novém roce

Vlny pohody a relaxování neskončily s koncem roku 2017. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel Plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, pořádá další z relaxačních večerů i v tomto roce, tentokrát v sobotu 20. ledna 2018.

více
10. 1. 2018

ODSTÁVKA PARNÍCH KOMOR V PLAVECKÉM BAZÉNU

Od pondělí 15. ledna 2018 dojde k uzavření parní komory v pánských šatnách z důvodu odstranění netěsnosti izolace podlahy. Plánovaná doba opravy je 1 týden, ale nemůžeme vyloučit prodloužení z důvodu komplikací.

Po odstranění závad v pánské páře bude totožná oprava provedena i v parní komoře v dámských šatnách. Termín této druhé odstávky je plánován po ukončení oprav pánské parní komory, tedy 22. - 28. ledna 2018.

Společná parní komora v Aqauacentru v Městských lázních zůstává v provozu.

více
09. 1. 2018

Wellness studio Flošna je po včerejším sanitárním dni opět plně v provozu

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner