Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

19. 7. 2024

Vlnobití v aquacentru opět v provozu

Vážení návštěvníci,

vlnobití v aquacentru Městské lázně je již v plném provozu. Přijďte si k nám užít pořádné vlny!

Těšíme se na vaši návštěvu.

více
13. 7. 2024

Vlnobití v Aquacentru dočasně mimo provoz

Omlouváme se návštěvníkům, ale vlnobití v Aquacentru je dočasně mimo provoz.

Na odstranění závady se pracuje a předpokládáme znovuuvedení do provozu během začátku příštího týdne. O opravě Vás budeme informovat zde na našich stránkách.

Děkujeme za pochopení.

více
11. 7. 2024

Bouřka vyplavila plavecký 50m bazén

Vydatné deště během noci z 10. 7. - 11. 7. poškodily plavecký 50m bazén na Eliščině nábřeží. „V těchto dnech probíhá v bazénu odstávka, během které řemeslníci vyměňují prosklené stěny. Okna jsou již vyndaná a místo nich jsou dočasně umístěné plachty, které ale nevydržely nápor deště a zateklo do budovy. V plaveckém bazénu jsou tak promáčené stropy a poškozený elektrický rozvaděč, který je ale ještě v záruce. Zatím odhadujeme, že zde škody nepřesáhnou výši sto tisíc korun,“ popisuje Pavel Vrbický, náměstek primátorky pro oblast správy města.

Odstávka bazénu, o který se stará Správa nemovitostí Hradec Králové, potrvá do 14. srpna, do té doby by se mělo podařit vše vyřešit.

více
05. 7. 2024

Odstávka uzavřela padesátimetrový krytý plavecký bazén

Od pondělí 8. července je pro veřejnost uzavřen padesátimetrový krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží. Začala totiž pravidelná letní provozně-technologická odstávka, která letos potrvá téměř šest týdnů. S opětovným zahájením provozu počítáme 14. srpna.

více
19. 7. 2024

Slunná loučka otevřena i během odstávky plaveckého 50m bazénu

Slunná loučka bude otevřena i v době provozně-technologické odstávky plaveckého 50m bazénu, 8.7. - 13. 8., denně 10.00 - 18.00, avšak bez možnosti vstupu do krytých částí areálu a bez možnosti zakoupení občerstvení na terase Slunné loučky. Relaxovat na Slunné loučce mohou všichni návštěvníci zcela zdarma.

více

1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner