Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

03. 12. 2017

Čertovská nadílka rozdána

V neděli 3. prosince obsadil Mikuláš spolu s andělem a čerty aquacentrum v Městských lázních. Děti byly nadšené, řádně plnily úkoly na všech stanovištích, které pro ně Mikuláš přichystal. Překvapení v podobě zábavných her na ně číhalo na každém rohu. Kreslilo se, házelo uhlím, přikládalo do pekelného ohně, to vše pod přísným dozorem čerta. Děti byly velice šikovné a tak Mikuláš rozdával nejen úsměvy, ale i sladké odměny pro malé šikuly. A Luciferův poklad? Byl nalezen? Kdo vi ..................

více
01. 12. 2017

Čertovská nadílka v aquacentru JIŽ TUTO NEDĚLI

V neděli 3. prosince by se měli mít na pozoru všechny děti, které občas trošku zlobí své rodiče. Aquacentrum v Městských lázních totiž od 14 do 17 hodin obsadí čerti. Nemusíte se jich ale bát příliš, místo házení zlobivých dětí do pytle mají tihle čerti pro všechny připravené zábavné úkoly a po jejich splnění budou rozdávat odměnu. Přijďte se o tom přesvědčit i vy.

více
27. 11. 2017

SOBOTNÍ RELAXAČNÍ VEČER BYL OPRAVDU ÚSPĚŠNÝ

Kdo přišel na večerní relax do aquacentra minulou sobotu, ten určitě nezaváhal. 164 návštěvníků si vychutnato aquacentrum v opravdu netradičním pojetí. Romantická atmosféra byla umocněna ztlumeným osvětlením, příjemnou hudbou a svíčkami.

více
22. 11. 2017

Relaxační večer v Aquacentru již tuto sobotu

Začínáme ve 20.30 a užívat si můžete až do 23.00 hodin, vstup je od 15 let. Večerní relax s romantickou hudbou, intimním osvětlením, sklenkou sektu a ochutnávkou masáží je za zvýhodněnou cenu 70 Kč pro majitele čipových hodinek a 90 Kč pro jednorázové návštěvníky.

více
03. 11. 2017

Dnes proběhla ve Wellness studiu Flošna výměna opalovacích trubic v soláriu

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9    >  >>

Zobrazit archiv aktualit


banner