Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Právě se nacházíte: Úvod zpět

02. 7. 2022

Plánovaná oprava v aquacentru 4. 7. - 10. 7.

Ve dnech 4. 7. - 10. 7. bude v aquacentru Městské lázně z technických důvodů (plánovaná oprava průsaků vody do šaten) mimo provoz kruhový bazén s perličkovými lůžky.

Děkujeme za pochopení.

více
30. 6. 2022

Za dobré vysvědčení zdarma do aquacentra!

Zveme všechny malé šikovné školáky, kteří nemají na vysvědčení horší známku než trojku, do aquacentra v Městských lázních!

Oblíbená akce - vstup ZDARMA pro děti do 10 let, proběhne od 30. 6. do 3. 7. 2022. Jedinou podmínkou je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení a všechny děti do 10 let (nutný doprovod dospělé osoby) si mohou ZDARMA zařádit na 82 m dlouhém tobogánu se světelnými efekty, užít si umělé vlnobití, poležet si ve vířivce, kruhovém bazénu s perličkovými lůžky, nebo v bazénu s podvodními masážemi ve tvaru podkovy. Dále vás zveme do sauny s venkovním atriem a ochlazovacím bazénkem, solária a parní kabiny. Za pěkného počasí vám nabídneme také venkovní terasu s lehátky a posezení se slunečníky.

Pro nejmenší návštěvníky aquacentra je vyhrazen dětský koutek se skákacím hradem. V dětském bazénku je umístěna plastová skluzavka a hračky do vody. Městské lázně a 50m plavecký bazén jsou propojeny vyhřívanou chodbou, návštěvníci tak mohou využít služeb celého areálu.

Občerstvení je zajištěno v baru U vody a bistru Nad vodou přímo v bazénové hale. Akční nabídka baru u vody: Pizza Gladiator + 0,3 l rozlévaný nápoj za 119 Kč.

Těšíme se na vás!

více
28. 6. 2022

Léto v městských vodních areálech

Léto je tu a všichni hledají možnosti trávení volného času během letních prázdnin. V Hradci Králové spravuje SNHK městské vodní areály – krytý plavecký bazén a areál Koupaliště Flošna. Všechny areály budou během léta otevřeny, jen otevírací doba je trošku odlišná od běžného provozu.

více
28. 6. 2022

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA NA KOUPALIŠTI FLOŠNA

Nabízíme pronájem reklamní plochy na letním Koupališti Flošna o velikosti 147 x 120 cm (š x v). Panely jsou umístěny u ochozu budovy wellness studia buď směrem k bazénům nebo k budově.

více
24. 6. 2022

DNES VEČER JE BAZÉN OTEVŘEN BEZ PŘESTÁVKY AŽ DO 22 hodin

Milí návštěvníci,

dnes je plavecký bazén 50 m otevřený "od rána do večera". Skutečně - bez přestávky od 6. hodiny ranní do 22. hodiny večerní...

více

 <  << 1   2   3   4   5   6   7   8   9  

Zobrazit archiv aktualit


banner